Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 58-785-34-37 ​​lub e-mail: radcapmm@gmail.com


O nas

​Radca Prawny Paulina Miksa-Martusewicz jest absolwentką kierunku prawo na Wydziale Prawa
i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Już podczas studiów nawiązała współpracę z jedną
z gdyńskich Kancelarii, co umożliwiło szeroką praktykę zawodową. Następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, gdzie z wynikiem pozytywnym złożyła egzamin zawodowy, tym samym uzyskując tytuł zawodowy radcy prawnego. Podczas wieloletniej pracy w jednej z wiodących kancelarii w Gdyni, zdobyła szerokie doświadczenie
w obsłudze zarówno osób fizycznych, jak i osób prawnych z sektora prywatnego oraz publicznego, a także innych podmiotów występujących w obrocie prawnym.


Radca Prawny Paulina Miksa-Martusewicz kontynuuje dalszą edukację w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W przedmiocie zainteresowań naukowo badawczych, jest instytucja z pogranicza prawa rodzinnego i cywilnego.


Radca prawny Paulina Miksa-Martusewicz w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej oferuje kompleksową obsługę osób fizycznych, jak i spółek, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych i wielu innych podmiotów występujących w obrocie prawnym.


Radcę Prawnego Paulinę Miksa-Martusewicz cechuję profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta.

W zagmatwanym świecie przepisów prawnych radca prawny służy pomocą zapewniając wszechstronną obsługę prawną.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.